KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9524035
nr 952 4035
Signerad Y Ardovin, Flodlandskap, 1800-tal, 62x51
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 mars 2015
kl 19:55:46
22/3 16:23:52
- Klassiska
30 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska